Rozwój osobisty jest moją pasją, praca sprawia mi przyjemność i daje satysfakcję. Szanuję przestrzeń każdego człowieka i uznaję suwerenne prawo do decydowania o sobie.
Moim znakiem rozpoznawczym jest radość życia, ciekawość świata i otwartości na ludzi.
Jestem dyplomowanym coachem, trenerem rozwoju osobistego. Ukończyłam Podyplomowe Studia Coachingu w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, Studia Magisterskie na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, Kwalifikacyjny Kurs Pedagogiczny dla Nauczycieli oraz wiele innych form kształcenia zawodowego i podyplomowego, które wzbogaciły moją wiedzę wszechstronnie.
Posiadam 22-letnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi na stanowisku kierowniczym, co w praktyce przekłada się na umiejętność słuchania i rozwiązywania konfliktów oraz efektywnego działania. Specjalizuję się w coachingu zdrowia, coachingu życiowym i zawodowym. Prowadzę również mentoring dla osób w obszarach: zarządzanie zasobami ludzkimi, konstruktywna komunikacja, zarządzanie emocjami, zarządzanie czasem, wyznaczanie celów. Podczas coachingu z klientem używam wnikliwego zmysłu obserwacji aby zobaczyć problem w różnych perspektywach, co jest bazą do dalszej pracy rozwojowej klienta. Stosuję metody coachingu tradycyjnego i prowokatywnego, skutecznie motywuję klienta do działania i efektywnie wspieram w procesie zmiany. Poprawa jakości życia po coachingu jest osobistym sukcesem klienta, a dla mnie satysfakcją zawodową.
Moją misją jest profesjonalna pomoc ludziom, zarówno kobietom i mężczyznom, którzy chcą pokonywać ograniczenia i czerpać radość z życia w realnej rzeczywistości.

Bliska jest mi maksyma Richarda Bransona cyt.: Wytrenuj ludzi na tyle dobrze, aby mogli odejść, traktuj ich na tyle dobrze, aby nie chcieli.